Schowek (0) Zaloguj się Załóż konto
Strona główna » Polityka prywatności

Polityka prywatności

  • Dokonując zakupu za pośrednictwem naszego sklepu internetowego Klient dobrowolnie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, zachowując prawo do wglądu, poprawy i usunięcia ich z bazy adresowej.
  • Sprzedający gwarantuje przestrzegania zasad Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r oraz gwarancję nieudostępniania ich innym osobom fizycznym i prawnym.
  • Dane gromadzone podczas rejestracji lub zakupu są wykorzystane przez sprzedającego wyłącznie do prawidłowej realizacji zamówień, a także do śledzenia statusu zamówienia i dokonywania w nim zmian na życzenie Klienta zanim zamówienie zostanie wysłane. Klienci zachowują prawo do wglądu, poprawy oraz usunięcia swoich danych z bazy adresowej po zrealizowaniu zamówienia. Czynności tych dokonać można dzwoniąc do siedziby firmy lub wysyłając dyspozycję przez email.
  • Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie. Pytania dotyczące ochrony prywatności prosimy kierować na nasz adres e-mail.
  • W sprawach nieuregulowanych regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego oraz inne przepisy powszechnie obowiązującego w RP prawa.

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu